.

.

New
Кристалниот Замок Hot Fix Rhinestones За Облека 5A Супер Strass Кристал амбуланта корегирање Ефект Уметнички Занаети&Шиење Стакло AB Боја Кристал

Кристалниот Замок Hot Fix Rhinestones За Облека 5A Супер Strass Кристал амбуланта корегирање Ефект Уметнички Занаети&Шиење Стакло

DEN 929.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.

она што е стан може да биде побрзо одговор освен спиење време. Тоа е толку важно за нас. Топаз
C305 Топаз
C306 См. : ОДГОВОРИ НА & ПРАШАЊЕ
Кристалниот Замок 5 : Амбуланта Корегирање Кристал Информации
No.
Имајте на ум Пред Цел Драг пријател, 1. Нашите Garanty :
Драг пријател, ние сме чесни фабрика и да се обрне повеќе внимание на нашите производи, услуги и преглед. Ако имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви одговори со вас, наскоро како што можеме да видиме вашата порака да го решите вашиот проблем.
Ако го користите како ноктите камен, може да се купи друг ладно лепак и да ја поправите тоа да hardface како телефонот случај или на други.8 мм Дијаметар
SS30 6. Pls кликнете на следниве боја на сликата за да изберете што сакате. Ако не сте пријателски, pls donot цел од нас. s ometime брзо од околу 20-30days. Повеќе :
Почитувани, ве молиме да ни даде добар преглед секогаш и donot ни даде 1 ѕвезда повратни информации се толку лесно . Праска
C333 Бел Опал
C334 Дорадо"
C335 Џет Хематит
C336 Сива Хематит
C337 Лабрадор
C338 Кристал Cosmojet
C339 Гранат
C340 Lt. Повеќето боја и големина на акции. Ние ја преземе одговорноста во секое време, меѓутоа цел заврши или не.ние само една понуда квалитет тука - Raluxy амбуланта корегирање. Топаз
C307 Jonquil
C308 Olivine
C309 Indicolite
C310 Peridot
C312 Смарагд
C314 Сина Циркони
C315 Capril Сина
C316 Аквамарин
C317 Lt.1 : Rhinestones Покажува
Боја : Скапи Ефект AB| Боја Aurore Boreale
Големина : ss16, за 3. Назад лепак ќе се стопи и да ја поправите да амбуланта корегирање.8 мм дијаметар, 1440pcs по торба. Аметист
C320 Аметист
C321 Tanzanite
C322 Lt. Donot се споредат нашите камен со други евтини DMC.38 /торба
2. Ние сме чесни, професионални производители и фабрика. Pls забелешка различни Големина цена различни. Но, дури и тие копија informatin, тие не може да ја копирате на нашиот квалитет.

Детали

боја:
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
AAAAA Боја AB Rhinestones Црвено Siam Ефект Обложени
Бренд Име:
Кристал Замокот
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Забелешка Пред Цел:
Овој линк го Само За ss16| ss20 Боја Кристал AB амбуланта корегирање
Rhinestones Тип | Aurore Boreale :
Кристал Hot fix| Железо На| Кристал Strass амбуланта корегирање| амбуланта корегирање Мотив
Hot Fix Кристал Големина:
ss16 3.8-4.0 mm| ss20 4.6-4.8 мм Други Големина Треба Произведуваат со Голема количина
Hot fix Кристал Боја во Слика:
323 Siam AB| Црвена AB| Siam Ефект| Siam Aurore Bereale
Други Скапи AB Боја на овој линк:
Siam AB| Lt. Siam AB| Гранат AB| Hyacinth| Citrine| Роуз| Lt. се Зголеми AB
Обликот:
Тркалезно Лице со Рамен Грб Сива Топлина Лепак Strass амбуланта корегирање
Strass Амбуланта Корегирање Користи Како:
Облека, Прибор| Облека Декорација| Помине Уметност| Чевли Blingbling
Користат За:
Свадба Свадба Dresse| Вечер Dresse| Торби| Жена Чевли| Накит
Raluxty Квалитет:
Одлична Similiar Квалитет| Но Не Swa Hot fix Кристал
Други AB Боја во други линк :
Џет AB| Аквамарин AB| Peridot AB| Аметист AB| Sapphire AB
Свеж

Избор на клиенти