.

.

New
Sapphire SS3-SS20(1440PCS) Rhinestones Помине Уметност Rhinestones За Нокти 3D Помине Арт Деко, Лепак за бесплатен превозот

Sapphire SS3-SS20(1440PCS) Rhinestones Помине Уметност Rhinestones За Нокти 3D Помине Арт Деко, Лепак за бесплатен превозот

DEN 164.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.

За НАС купувачите, пратката ќе биде испорачуван e Packet, времето за испорака е 12-26 дена. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви ги даде задоволително решение, наша работа е да се осигура дека секој клиент 100% задоволство, и за да ги реши сите проблеми, и секогаш остави позитивни повратни информации за сите корисници.Ако вашата цел износ е поголем од $ 100, ќе биде бесплатен превозот преку експрес испорака. Пратката предаден, да повеќето земји во светот (ако не можете да изберете превозот начин, кој на превозот на пат не е брод вашата земја).Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от,FEDEX, 3-7 дена), EMS 5-10 дена.и да ги плати трошоците за превозот.Точка име : да се Шие на кристал Материјал : Стакло Облик : Тркалезна Боја : Сафир Процес : лепак за Употреба : DIY,Облека,торба,чевли,Помине уметност Пакување : Превозот : Превозот Наредби обработени обично во рок од 3 работни дена од приемот на плати документот. Наредби за помалку од $ 2, некои земји, ние ќе го избере Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Чиле, Франција, Шпанија, Холандија превезува само со Ali Express Стандард Превозот, времето за испорака е 20-39 дена. Следниве се исти како оние, - Ако не сте задоволни со производи што ги примате, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се освојат. Бразил се земе 60-90 дена. Обично трае ≥60 дена за испорака. За руските купувачи, пратката ќе биде предаден од страна на руската Воздухот, времето за испорака е 15-39 дена.

Детали

боја:
SS3 1440, SS4 1440, SS5 1440, SS6 1440, SS8 1440, SS10 1440, SS12 1440, SS16 1440, SS20 1440, SS30 288, SS34 288
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
TENGJIAN
Број На Модел На:
Sapphire
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Употреба:
Помине Уметност
Техника:
Лепак За
Големина:
SS3-SS50
Свеж

Избор на клиенти