.

.

New
24.5*6cm Долго кристално стакло кристал applique Сребро База Користи За венчаница Појас Applique да се Шие на Партијата се Облекуваат Декорација

24.5*6cm Долго кристално стакло кристал applique Сребро База Користи За венчаница Појас Applique да се Шие на Партијата се Облекуваат

DEN 492.00
DEN 614.40

Стока
Достапно.


Ако ви се допаѓа следат производи, ве молиме да кликнете на сликата :
Точка Име : Кристал applique
Материјал : Кристал + Алуминиумски
Димензии : должина е околу 24.5 см ширина е за 6cm, тоа е мерка со рака па таму ќе има мала грешка.
Боја : сребро база, кристално кристал, како на сликата,што е направен од вистински производ
Пакет : 1pcs/торба
На кристал се користи добар квалитет, па вистински производ изгледа поубаво.
Се користи за венчаница, партија се облекуваат чанти, чевли, Облека , и каде што може да се размислува.
Други дизајн :
На слика слика од вистински производ

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Стакло
Големина:
24.5*6cm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
ZL-01
Кристал првенство синџир:
Луксузни Костими Синџир
Да се шие на кристал синџир:
за кеси, платно
is_customized:
Yes
боја:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти