.

.

New
Fuchsia Капка Rhinestones A3230 Шиење Кристал Rhinestones Flatback Да Се Шие На Камења Рамен Грб Монистра За Облека Занает Декорации

Fuchsia Капка Rhinestones A3230 Шиење Кристал Rhinestones Flatback Да Се Шие На Камења Рамен Грб Монистра За Облека Занает Декорации

DEN 440.00
DEN 523.68

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Тоа е наш сопствен бренд врвен квалитет similiar но не Swarov. Нашиот квалитет во вредност од цената. Ние прифаќаме alipay тука. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Ви благодариме!. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кога цел износ е поголем од $200 , за некои земји, Обично, ние ќе го избере DHL / UPS / Федекс/ ТНТ / SPSR/ RETS-ЕКСПРЕС/CDEK брза испорака, како што се Russion, Полска, Украина,Италија,Шпанија, сад и така натаму. Нормално, ние ќе напишам ниска цена на пратката за царината, Ако цел е голем, ве молиме да понуди пониски вредност, се надеваме дека нема probelm со вашиот царински. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-4 дена испрати.55 /торба

Боја : Fuchsia
Пакување : 7x12mm-48pcs / 11x18mm-36pcs / 13x22mm-18pcs / 17x28mm-12pcs
Облик : Круша
Материјал : Кристално Стакло
Кул сите мазна, светла, не чипови и гребнатини. Ние само што нудат врвен квалитет тука. Ние, исто така, поддршка , Western Union, T/T, ве Молиме контактирајте со нас.02 /торба -23. Ве молам оставете ме порака , ние ќе испорака на пратката преку брза испорака. Повеќето од Објектот превозот од Aliexpress Стандард Превозот, дел на цел износ од помалку од $5 цена, ние ќе го избере од Економски Превозот.

Детали

Големина:
7x12mm 48pcs, 11x18mm 36pcs, 13x22mm 18pcs, 17x28mm 12pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
nuoyimeier
Техника:
Шие-На
Обликот:
DR
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
3230 rhinestones
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
боја:
Fuchsia
Димензии:
7x12mm 11x18mm 13x22mm 17x28mm
Употреба:
Шиење Кристално за Свадба се Облекуваат
одделение:
Кристал Шие AAAA Кристал камења
шие:
Шие Rhinestones За Облека да се Шие на монистра
Обликот:
Teardrop Капка Вода Круша Форма
Уметноста објект:
Уметности И Занаети За Шиење
камен форма:
кристал пад
кристал кристално:
облека за шиење ткаенина
Свеж

Избор на клиенти