.

.

New
AB Flatback DMC амбуланта корегирање Камен DIY Кристал SS20 Кристал Камен За Телефонот 100Gross трговија на Големо !

AB Flatback DMC амбуланта корегирање Камен DIY Кристал SS20 Кристал Камен За Телефонот 100Gross трговија на Големо !

DEN 1944.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

AB Flatback DMC амбуланта корегирање Камен DIY Кристал SS20 Кристал Камен За Телефонот 100 Gross трговија на Големо ! * Следниве Информации Се Од Најголемо Значење , Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Предмети ,Pls Да Бидат Слободни Да Контакт Со Нас, Ние Се Обидуваме Се Потрудиме Да Ви Помогнеме ! Име : Кристал Топло-Fix Кристал Големина : SS20 (4.6-4.8 мм) Облик : Тркалезна Боја : AB Meterial : K9 Кристално Стакло Technic : Hot Fix Мини цел : 100 Бруто /Торба = 14400pcs (144 компјутери /бруто) се Користи За : - Облека, Прибор| Облека Декорација| Чевли Додатоци | Булчински Свадба Dressess| Вечер Dressess| Торби| Накит * Ако сакате голема количина или други бои ,ве молиме оставете порака за да ни благодарам ! торба торба торба

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Големина:
SS20
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
кристал hot fix
Име:
Кристал hot fix камен
боја:
AB
Материјал:
K9 Кристално Стакло
Големина:
SS20 (4.6-4.8 mm)
is_customized:
Yes
квалитет:
100 бруто/торба (144 компјутери /бруто)
Обликот:
Круг
Technic :
Топло-Fix
кристално стакло, кристал:
Кристали Strass Свадба Облечи
Свеж

Избор на клиенти