.

.

New
2pc/многу Срце лак strass железо hot fix кристал мотив дизајни железо на кристал трансфери дизајн applique закрпи strass железо

2pc/многу Срце лак strass железо hot fix кристал мотив дизајни железо на кристал трансфери дизајн applique закрпи strass железо

DEN 216.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
suyabei1040
Обликот:
Цвет
Големина:
about 11*10CM
Свеж

Избор на клиенти