.

.

New
10M Должина/ Многу, 32CM Широк Hot Fix Хартија & Лента Железо На Лепило преносот на Топлината Филм Супер за амбуланта корегирање Rhinestones DIY Алатки Y2644

10M Должина/ Многу, 32CM Широк Hot Fix Хартија & Лента Железо На Лепило преносот на Топлината Филм Супер за амбуланта корегирање

DEN 628.00
DEN 1231.20

Стока
Достапно.


Материјал : Acryl амбуланта корегирање лепак
големина : 32cm *10m
Сите големини за вашиот избор!
.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Hot fix хартија & лента Y2644
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
hot fix мотив, кристал декорација, итн
Тип:
hot fix трансфер на хартија
is_customized:
Yes
боја:
Јасно
Техника:
Топло-Го Поправи, Железо На
Големина:
32cm*10M
Употреба:
Trabsfer Дизајни
Свеж

Избор на клиенти