.

.

New
SS6 2mm 1Row 10 Двор Кристал AB Блиску Кристал Првенство Синџир Со Злато База Кристал Кроење ЗА Облека, Додатоци Y2966

SS6 2mm 1Row 10 Двор Кристал AB Блиску Кристал Првенство Синџир Со Злато База Кристал Кроење ЗА Облека, Додатоци Y2966

DEN 426.00
DEN 608.16

Стока
Достапно.


Име На Производ : Кристал Првенство Синџир
Тип : SS6
Камен големина : 2mm
Камен боја : Кристал AB
База боја : Златна
Пакување : 10yard/ролна
Тип на ноктот : Затвори ноктот
Со користење на : DIY,телефон, чанти, чевли, облека и така натаму.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
ss6
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
Име на производ:
Кристал првенство синџир
Тип:
ss6
боја:
кристал ab
Должина:
10yard
база:
Злато
is_customized:
Yes
Техника:
Шие-На
Свеж

Избор на клиенти