.

.

New
Микс од Бои AB со Кутија ! 10 бои SS10 Големина 5000pcs/торба DMC Hot Fix Rhinestones Кристално Стакло Материјал амбуланта корегирање Камен Y3023

Микс од Бои AB со Кутија ! 10 бои SS10 Големина 5000pcs/торба DMC Hot Fix Rhinestones Кристално Стакло Материјал амбуланта корегирање

DEN 303.00
DEN 550.56

Стока
Достапно.


ПОСТОЈАТ 10 БОИ , секоја од нив е 500 персонални компјутери ,
вкупно е 5000pcs rhinestones , ви благодариме !

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SS10
Стил:
Flatback
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Hot fix температура:
180'c
Точка име :
DMC амбуланта корегирање кристал
is_customized:
Yes
боја:
Микс Боја AB
Материјал:
Стакло
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Големина:
SS10
Свеж

Избор на клиенти