.

.

New
Сите Бои & Меша Бои 4mm / 6mm Јасно Бели Bicone Монистра, Стаклени Кристално да се Шие На Мушка Изгубат Топка За Мода Накит Y3530

Сите Бои & Меша Бои 4mm / 6mm Јасно Бели Bicone Монистра, Стаклени Кристално да се Шие На Мушка Изгубат Топка За Мода Накит Y3530

DEN 56.00
DEN 102.24

Стока
Достапно.


Тип На Производ : Да Се Шие На Монистра
Боја : комбинација од бои;јасно ab;јасен;аквамарин;топаз;светлина колорадо топаз;бургундија;sapphire;светлина сафир, темно сина;смарагд;светлина peridot,итн
Големина : 4mm/6mm
Пакување : 120pcs/1 лента
100pcs/1 штип
Овие шарени шие на монистра се многу сјајна и убава DIY додатоци,тие може да се користи за Жените Ѓердани,Жените Нараквици,модни Накит,Обетки,Прстени,итн.

Детали

Големина:
4mm----120PCS, 6mm----100PCS
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
4mm
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Тип На Производ:
Rhinestones
Кристал Тип:
bicone монистра
Да се шие На Bicone Монистра боја:
МИКС ОД БОИ
Да Се Шие На Bicone Монистра Големина:
4mm
Да Се Шие На Bicone Монистра Форма:
Rhombus
Материјал:
кристално стакло
дупка:
1 Дупка
Користат За:
Жените Ѓердани,Жените Нараквици,модни Накит,Обетки,Прстени,итн
Свеж

Избор на клиенти