.

.

New
Трговија на големо SS3-SS40 Јасно Кристално Бела 3D Помине Уметност Декорација rhinestones Сребро Flatback Rhinestones Сјајот Камења.

Трговија на големо SS3-SS40 Јасно Кристално Бела 3D Помине Уметност Декорација rhinestones Сребро Flatback Rhinestones Сјајот

DEN 964.00
DEN 1891.20

Стока
Достапно.


Рачно изработени пример Промоција!Врвен квалитет SS3-SS40 Јасно Кристално Бела 3 D Помине Уметност Декорација rhinestones Сребро Flatback Rhinestones Сјајот Камења
Ова е само кристално јасна бела боја. Предмет : Кристал rhinestones Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Користи : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да соработуваме со вас.

Детали

боја:
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
QIAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
RQCR340
Материјал:
Стакло
боја:
јасно кристално бела
Големина:
ss3-ss40 about(1.3mm-8.1mm)
Количина:
SS3-SS20(100gross/pack)SS30-SS34(20gross/pack) SS40(10gross/pack)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти