.

.

New
Нови 50pcs супер светол остри дното blue sapphire врвен квалитет помине уметност стакло, кристал круг/овална/плоштад/drop/срце облик

Нови 50pcs супер светол остри дното blue sapphire врвен квалитет помине уметност стакло, кристал круг/овална/плоштад/drop/срце

DEN 288.00

Стока
Достапно.

plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)
2. цена за 50pcs по форма или 50pcs микс форми
3. За Нас *стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; *убав производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; *трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; *повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; *Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; *Ажурирање на нови производи секоја недела. клучни зборови : blue sapphire,остар дното
Кликнете на за да пронајдете повеќе добри производи во подолу :
Shippment *ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; *plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; *ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment.
Пред-Купи Известувања :
1 .

Детали

боја:
случаен микс 50pcs
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
SEENCON
Големина:
6mm~10mm
Број На Модел На:
остри дното sapphire
Количина:
50pcs по форма или 50pcs микс форми
Тежина:
10g
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти