.

.

New
YanRuo #4447 500pcs 3мм unfoiled Плоштадот Бела Сјајна Кубни Циркони Камен Дијамант Diamant Камења ноктите Плоштадот Rhinestones

YanRuo 4447 500pcs 3мм unfoiled Плоштадот Бела Сјајна Кубни Циркони Камен Дијамант Diamant Камења ноктите Плоштадот Rhinestones

DEN 505.00
DEN 616.32

Стока
Достапно.


Yan Ruo #4447 500pcs 3мм unfoiled Плоштадот Бела Сјајна Кубни Циркони Камен Дијамант Diamant Камења ноктите Плоштадот Rhinestones
Кристал pointback Циркони.Ние ви нудиме пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на кеси,Нокти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.
Предмет : Pointback Фенси Кристал
Големина : 3 мм
Боја : Јасно
Материјал : Кристал Циркони
Се Користи За : Облека,Чевли,Кеси..
Испорака : UPS-от,DHL,Fedex,EMS..
Производот Се Покаже :
РАБОТА ИНФОРМАЦИИ :
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ :
ИСПОРАКА :
ПЛАЌАЊЕ :

Детали

боја:
бела 500pcs
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
50g
Број На Модел На:
UN4447
Материјал:
Кристално
Големина:
3mm
Бренд Име:
YANRUO
Количина:
500pcs
Тип На Производ:
Цирконот Rhinestones
боја:
Кристално
Тип:
Кристал Strass Rivoli
Користат За:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,помине Уметност
Материјал:
цирконот дијамант
посебни:
Pointback Кристал
Свеж

Избор на клиенти