.

.

New
3 100pcs/лот 3 * 3 мм јасно пенливи кристал плоштадот Помине Уметност 3D DIY Дизајн Декорација Оркестарот Мобилен Телефон Занает Додатоци

3 100pcs/лот 3 * 3 мм јасно пенливи кристал плоштадот Помине Уметност 3D DIY Дизајн Декорација Оркестарот Мобилен Телефон Занает

DEN 518.40

Стока
Достапно.


Карактеристики : Ноктите декорација монистра да се применуваат на природни или вештачки нокти Цвет дизајн со bling кристал, сигурни да го фати народи' очи Мазна назад во умерена крива, лесно да лепак на било која површина да те Направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и одлична Совршена декорација на мобилните телефони, книги, медија плеери и други предмети Погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн Лесно DIY вашата прекрасна ноктите
Може да имаат Мала сенка варијација помеѓу вистински производ и слики поради осветлување, фотографски агол и конфигурација на следење Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите производот со илустриран во боја, како е можно

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
is_customized:
Yes
Количина:
100pcs
Материјал:
легури на метал
Број На Модел На:
3
Свеж

Избор на клиенти