.

.

New
10m помине синџир Моден дизајн DIY Метален розова Боја Мал Синџир за Совети Помине Уметност Декорации

10m помине синџир Моден дизајн DIY Метален розова Боја Мал Синџир за Совети Помине Уметност Декорации

DEN 143.52

Стока
Достапно.

(точка БР.
3) Можете Да Произведе Себе Дизајн?
На Cours ,Нашата Компанија Нуди ODM ,Може да Произведе Клиентот Дизајн ,И исто Така, ја Прифати Клиент Пакет Со Лого.Ви благодариме за многу клиенти довербата,ние сме секогаш да плаќаат повеќе внимание во развој и во истражување на нови производи, така клиенти, како и на нас може да имаат корист од тоа и да го прошириме нашиот бизнис ден ден O( ">∩ _ ) O
Тука се нашите costomer споделување шоу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Јас Сум Само Мала Купувачот ,Јас Може Да Го Нарачате Овие Производи ?
Се Разбира,Ние ги Почитуваме Сите Клиенти, Без Разлика Колку Количество Цел ,Сите Ние се Обидуваме се потрудиме Да Услуга Добро За вас,Па Pls воопшто Не Двоумете се Да Контактирате Со Нас.Ние сме во оваа област повеќе години,па ве молиме да бидат сигурни на квалитет за многу години работно искуство. Ние може да се направи примероци основи на вашиот дизајн по плати трошоците. Постојните примерок е слободен, но на превозот обвиненија. е означен на сликата)во забелешка колумна,така што можеме да ви испратиме едно сакате,ви благодариме!!! производ вистински шут како што е подолу : 11 бои да се избере!10meters по парче!секое парче е една боја, кликнете тука : 3 D ефект! моден се чувствуваат! не можете да пропуштите!
Зошто Да Изберете Нас
1, Ние сме фабрика. Метал Помине Печ
D.20 Цена : $12. Било лого и дизајн со големина е во ред,што е добар избор за рекламата и pomotion.

Детали

Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Свеж

Избор на клиенти