.

.

New
Нови 1000pcs/пакет Помине Уметност 3D Овошје Fimo Парчиња Полимер Глина DIY Парче Декорација на Ноктите Налепница Бесплатен Превозот

Нови 1000pcs/пакет Помине Уметност 3D Овошје Fimo Парчиња Полимер Глина DIY Парче Декорација на Ноктите Налепница Бесплатен Превозот

DEN 122.40

Стока
Достапно.

Опис
Објектот специфики :
100% сосема нов
Тежина : 12g
Боја : комбинација на боја
Тип : Овошје Се Меша Форма
Количина : 1000pcs/пакет
Пакет Содржина :
1* 1000pcs овошје помине уметност fimo парчиња
Карактеристики на производот :
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти за двете прст и пети ноктите
Сјајна и свежа боја, прекрасна форма. Со нив може да се DIY различни здивот украсување
Одлично за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, на доградба на акрилни нокти, итн
Користете ја вашата имагинација да се создаде било комбинации на ноктите уметност работа сакаш. Не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но исто така може да го користите за декорација на вашиот мобилен телефон, книга, media player
Одличен мал подарок идеи за пријатели кои сакаат да се направи помине уметност. Слики

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1000pcs
Големина:
1000PCS
Тежина:
20g
Број На Модел На:
RT
Материјал:
Fimo парче
is_customized:
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет:
1000pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти