.

.

New
2018 нова убавина круна злато метал помине уметност декорација парче маникир нокти decals sequin фолија обезбедува алатка

2018 нова убавина круна злато метал помине уметност декорација парче маникир нокти decals sequin фолија обезбедува алатка

DEN 192.00
DEN 273.60

Стока
Достапно.

Тема : Во сјајна Златна Боја Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн. Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти! Погоден за домашна употреба или професионална употреба! Големина : види на сликата пакет вклучувајќи : околу 900-1000pcs/торба

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
ЧЕ ГЕЛ
Количина:
стан 900-1000 парчиња
Материјал:
Метал
Големина:
see detail
Тежина:
10g
Број На Модел На:
метал ноктите
Свеж

Избор на клиенти