.

.

New
12PCS Злато и сребро Помине Уметност Декорација Додатоци За DIY 3D помине уметност кавијар топката монистра синџир сјајот метални декорации

12PCS Злато и сребро Помине Уметност Декорација Додатоци За DIY 3D помине уметност кавијар топката монистра синџир сјајот метални

DEN 184.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Големина : app 1mm
6 злато и 6 сребрени синџири монистра
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,
Покана Картичка, Телото Уметност и др.
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
ЧЕ ГЕЛ
Количина:
12 парчиња
Материјал:
Акрилик
Големина:
1mm
Тежина:
50g
Број На Модел На:
мини помине уметност монистра синџир
боја:
Злато и Сребро.
Свеж

Избор на клиенти