.

.

New
Топла продажба 6mm 500pcs Бели Бисери Боја на слонова коска Половина Круг Бисер Занает ABS Имитација Бисер Смола Бележник Монистра За DIY Помине Уметност

Топла продажба 6mm 500pcs Бели Бисери Боја на слонова коска Половина Круг Бисер Занает ABS Имитација Бисер Смола Бележник Монистра

DEN 95.00
DEN 118.56

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
половина круг бисер
Количина:
500 Парчиња/Кеси
Материјал:
Акрилик
Тежина:
20g
Големина:
6MM
Бисер Форма:
Semiround
Лабава Бисери Материја:
Имитација Бисер
Лабава Бисери Тип:
Синтетички лабораторија создаден
Материјал:
ABS
боја:
бела беж
Објектот Дијаметар:
6mm
Употреба:
Разубавувањето свадбата.Помине Уметност .Декорација.Декорација.
Кристал Кристал (Рамен Грб):
лесно може да се применува на широк спектар на превозникот со лепило
Свеж

Избор на клиенти