.

.

New
6Pcs Сирена Holo Помине Sequins Снегулки Злато Сребро Шарени Круг Paillette Flakies Блеска Нокти Помине Уметност Декорации

6Pcs Сирена Holo Помине Sequins Снегулки Злато Сребро Шарени Круг Paillette Flakies Блеска Нокти Помине Уметност Декорации

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно. 1 g/кутија Материјал : Sequins Боја : Злато/Сребрена/Жолта/Розова/Шарени Пакет Содржина : 6 Pcs Помине Sequins Поставите Како да го користите : 1.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!. Лек под ув/led светилка 5.Врзете ја со ув горниот слој и ја излечи, под ув/led светилка
- Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија. Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти 4. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.modname=ckeditor Спецификација : 100% нов мало Тежина : Околу.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. Се применуваат ув боја гел ( не се излечи ) 3.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
MANZILIN
Број На Модел На:
Помине Уметност Сет (10-34)
Големина:
6 Pcs/set
Количина:
6Pcs
Тежина:
55g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
holographic sequins
Свеж

Избор на клиенти