.

.

New
Цирконот 200PCS/МНОГУ Rhinestones 3D Ноктите Уметност Стил Алатки Камења Кристал Легура Помине Декорација Накит Цветен Сјајот на Ноктите DIY

Цирконот 200PCS/МНОГУ Rhinestones 3D Ноктите Уметност Стил Алатки Камења Кристал Легура Помине Декорација Накит Цветен Сјајот

DEN 1242.72

Стока
Достапно.


НОВИ Циркон Кристал Легура Цвеќиња 3d Помине Уметност Украси,12pcs Сјајот Бонбони DIY Убавина Ноктите Додатоци Накит 182-187 ( udoo1688 )
реден број : 182-187
оригиналот на место : Кина
бои : многу бои
пакување : 1pcs/торба
Како да се продадат :
Мин. цел на барање : 1pcs по дизајни, постојат 6designs,
Пакување : 12pcs/многу
Кога местото цел ве молиме оставете ги вашите дизајни број на нас , или ние ќе ги испрати 6design за вас
на пример #1, #2, # итн ..
Ако ништо не ја напушти , ќе испрати случаен дизајни за вас
Ви благодарам многу
имаме околу 1000 Модели за помине уметност украси во акции, ако ви требаат повеќе модели само да ме контактирате за повеќе детали или можете да пребарувате на повеќе модели во мојата продавница. ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
AP1212
Бренд Име:
MingLee
Големина:
10*8cm
Материјал:
Метал
Количина:
1000
Тежина:
50g
Име:
Кристал & Декорација
Бои:
ве молиме проверете слики
Тежина:
50g
Пакување:
кеса или кутија
metarial:
Rhinestones
orginal на место:
Кина
Користи:
Помине Уметност Декорација
други користи:
Ноктите украси,Телефон случај DIY ,Работи декорации
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти