.

.

New
Нови 5 Кутија Помине Уметност Кристал Акрилик Комплет 3D Помине Накит Шарм Bling Кристал Декорации на Ноктите Грижа DIY Помине Уметност Добавувачи

Нови 5 Кутија Помине Уметност Кристал Акрилик Комплет 3D Помине Накит Шарм Bling Кристал Декорации на Ноктите Грижа DIY Помине

DEN 295.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума .
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена ?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.
Нова Мода Кристал Тркала Мешани Големина Боја на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сјајот Камен Помине Алатки DIY Боја Декорација : Шарени Форми : Круг Материјал : Акрилик Стил : Помине Уметност Тркала Шарени Нокти Камен Декорација Количина : 200 Pcs/ Set (прибл., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост
(Забелешка : на ден meas работен ден)
За Термини :
1.Ви благодариме. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Детали

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
200pcs
Материјал:
Акрилик
Големина:
Mix Color Size round rhinestone
Тежина:
18g
Број На Модел На:
кристал помине уметност декорација
Is_customized:
Yes
боја:
шарени
Функција:
Помине Уметност Кристал Кристал Декорации
Количина:
5box (За 200pcs)
Употреба:
Помине Уметност,Телефон,Чанти,Облека,Чевли,Облека
погоден:
Акрилик Камен Убавина Помине Уметност Алатки DIY Оркестарот
превозот:
Бесплатен превозот
Тип:
Салонот за Нега на Ноктите DIY Помине Уметност Декорација
Камен големина:
2mm,3мм
Свеж

Избор на клиенти