.

.

New
5PCS DC12-24V 16A 4А - /CH Црно/Бел Ѕид Монтирани RGB LED екран на Допир Панел Контролор на Допир Панел RGB Полна Боја LED Контролер Слободни

5PCS DC12-24V 16A 4А - /CH Црно/Бел Ѕид Монтирани RGB LED екран на Допир Панел Контролор на Допир Панел RGB Полна Боја LED Контролер

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Црна, Бела
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
192W
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Применливи Светла:
RGB LED Ленти
Напон:
12-24V
Далечински Растојание:
5
Број На Модел На:
ПАНЕЛ-566
Материјал:
ПВЦ
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Карактеристики:
Wifi Програмабилни време led контролер
Гаранција:
1
Max. Оптоварување На Моќ:
384
Свеж

Избор на клиенти