.

.

New
бесплатен превозот дигитални програмабилни led пиксели контролер, поддршка IC WS2811,LPD6803,WS2801,TM1804.и др.; Т-1000

бесплатен превозот дигитални програмабилни led пиксели контролер, поддршка IC WS2811,LPD6803,WS2801,TM1804.и др.; Т-1000

DEN 1867.20

Стока
Достапно.

Т-1000 C продавница максимум 16 документи
Answer : ___________________________ Note : модел Т-1000 со една порта излез, Кога контрола 512 пиксели брзината може да достигне 30fps, повеќе од 512 пиксели, рамката брзина ќе се забави автоматски
Конекција дијаграм :
7. Поддршка на правила и посебен облик на справи. Капацитет : 128 MB-2 GB
. Големина : 122mm*67mm*25mm
.led
Физички параметри :
.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање. Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот.
Превозот и ракувањето со :
1). За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.
4) ве Молиме проверете пакет внимателно кога ќе. Off-line контрола, да се игра назад содржини зачувани во SD картичка
5.
5 V
Моќ На Земјата. Volgate : DC5 V / DC7. Моќност : 3 W
Answer : ___________________________ Note :
За да копирате датотеки во SD-картичката, мора прво да формат на SD картичката, се обрне внимание е дека секоја копија од него мора да биде форматирана пред.
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика). Температура : -40-85 Степен
. Чување на датотеки : *.
SD-картичка мора да биде форматирана како "МАСТИ" формат.Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот. Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака.

Детали

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
5-24V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Свеж

Избор на клиенти