.

.

New
бесплатен превозот DC12V 12A алуминиум RGB led контролер со 24key IR-Далечински

бесплатен превозот DC12V 12A алуминиум RGB led контролер со 24key IR-Далечински

DEN 614.40

Стока
Достапно.

Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).
бесплатен превозот алуминиум RGB led контролер со 24key IR-Далечински
RGB IR-Далечински Контролер,со мемориска функција, совршен за RGB 5050/3528 SMD led лента предводени од модулот led светилка, поддршка 20modes осветлување промените ефект, може да се контролира светлината е боја, светлина, блиц и екранот брзо, 16modes статични промена на бојата, 4modes динамична промена на бојата (флеш/втора/strobe/мазна) .
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање. 144 W
Максимално оптоварување тековната : 3*4А -
Излез : три CMOS мозоци-ја отвори излезната
Controll метод : заедничка анодна
Далечински растојание : 10meters
Нето Тежина : 180g
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака.
Спецификација
Работа температура : -20~60degree целзиусови степени
Напон : DC12 V
Моќност : макс. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек. Ако не, ќе се разгледа како кул бело. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време. Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака.

Детали

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Осцилација фреквенција:
50/60Hz
Копчето Број:
24
Свеж

Избор на клиенти