.

.

New
бесплатен превозот 12-24V RGB Контролори Безжична 6key RF Далечински Контролер за RGB LED Лента Светлина

бесплатен превозот 12-24V RGB Контролори Безжична 6key RF Далечински Контролер за RGB LED Лента Светлина

DEN 792.00

Стока
Достапно.

Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот.
Превозот и ракувањето со :
1).
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува. Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор. 20м
Школка Материјал : Алуминиум
Објектот Големина на : 13 * 6.63 во
Објектот Тежина : 146g/ 5.14 оз
Пакет Големина : 13.17 во
Пакет Тежина : 172g/ 6.
бесплатен превозот 12-24 V RGB Контролори Безжични RF Далечински Контролер 6 Копчиња за RGB LED Лента Светлина
RF Контролер е специјално дизајниран за контрола на LED multicolor промена на шемите. 12 A
Растојание : Max. Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака. 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек.94 во
Далечински Големина на : 8.
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање.
Лесно да се поврзете и едноставен за употреба
Издржливи алуминиум школка.Ве молиме бидете сигурни дека вашето име, поштенски код, телефон и адреса е добро. Со RF Далечински управувач, можете да изберете различни осветлување програми.

Детали

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Копчето Број:
6
Свеж

Избор на клиенти