.

.

New
НОВИ AC110V-220V 3*1А 600W Висок Напон Флексибилно Рамно LED Лента на Светлина или Јаже Светлина RGB Контролер Со 24 копчиња IR-Далечински управувач

НОВИ AC110V-220V 3*1А 600W Висок Напон Флексибилно Рамно LED Лента на Светлина или Јаже Светлина RGB Контролер Со 24 копчиња

DEN 512.00
DEN 569.28

Стока
Достапно.


НОВИ AC110 V или AC220 V 3*1А 600 W Висок Напон LED Лента на Светлина ИЛИ Јаже Светлина RGB Контролер Со 24 копчиња IR-Далечински
110 V /220 V RGB Контролер
Работна температура : -20-60 степен
Напон : AC110 V или AC220 V
Картон големина : L150*W95*H59mm
Бруто тежина : 180g
Актуелни : 3*1А
Maxium Моќност : 600 W
Одговара за висок напон led лента на светлина или Јаже светлина
Модел : ВУ-HVRGB240
Пакет се вклучени :
1*110 V /220 V RGB Контролер
1*24 копчиња IR-Далечински
Погоден за Висок Напон LED Лента, под сликата на led лента за референца,
Ве молиме имајте предвид дека led лента Не е вклучена во овој редослед :
Фотографии за Производот :

Детали

Тип На Објект:
RGB Controler
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
ВУ-HVRGB240
Применливи Светла:
LED
Карактеристики:
rgb led контролер
Далечински Растојание:
0-10m
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
110V
Controled Метод:
IR
Гаранција:
ништовни
Max. Оптоварување На Моќ:
600
Wattage:
600
Материјал:
ABS
Бренд Име:
СВЕТОТ UNIQUEEN
Извор На Енергија:
AC
Работна температура:
-20-60 ℃
Напон:
AC110V или AC220V
тековната:
3*1А
Maxium Моќ:
600W
is_customized:
Yes
Копчето Број:
24
Свеж

Избор на клиенти