.

.

New
2018 Памук Голема Големина Лето мажите облека Резервоарот на Врвот Црно Бела Сива Singlets Ракави фитнес мажите вест Bodybuilding т кошула

2018 Памук Голема Големина Лето мажите облека Резервоарот на Врвот Црно Бела Сива Singlets Ракави фитнес мажите вест Bodybuilding

DEN 264.00

Стока
Достапно.

Па ве молиме да се овозможи разумна бои разлика.Покрај тоа,треба да се обрне на враќање превозот со себе. Ве молиме купи 1-3 големина поголеми кога ќе се стави на ред.ако тоа беше загубен,не wor ry и контактирајте со нас,ние ќе ги преземе сите губат,реконструкција или повторно да ја прати.Нема спор, ако тоа е одложен во секој случај, ве молиме да не информирате&n bsp;да се прошири на времето за вашиот заштита.Прво,ве Молиме бидете сигурни дека вашето име, адреса, поштенски код и др. 2, Различни компјутерски Екран прикаже различни бои, дури и тоа е на иста боја.Ако сакате да се вратите,ве молиме да ја задржи добрата целосно. точно&nbs стр;и заврши
2.Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60&nbs стр;дена.39 инчи)
ве молиме според вашата висина , тежина ,и вашата навика за носење изберат правото големина
ви благодариме за вашето разбирање.
Почитувани Клиенти : ви Благодариме за вашата посета на нашата продавница! 1, Поради различни мерења, ве молиме прифатете го 1-3 см грешки.
Внимание :
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Пет ѕвезди и позитивни коментари. (можете да добиете 3% off следната) Уживајте во вашиот превозот во нашата продавница Најдобри желби!!.ПОТОА ја искористам оваа екранот за да ни б efore следниот шопинг.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CV88
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти