.

.

New
Црна Памук Steampunk Женска Елеци Секси Ракави Вест Јакна Рок Викторија Резервоарот на Врвот Краток Стил WT008 Плус Големина XXXL

Црна Памук Steampunk Женска Елеци Секси Ракави Вест Јакна Рок Викторија Резервоарот на Врвот Краток Стил WT008 Плус Големина

DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Менаџерот Препорачуваме :
Производи Покаже :
Serviece И Плаќања :
Превозот : Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 25-40 работни дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да Банкарски Трансфери; Western Union , Money Gram . Повратна информација : Како ја вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако купите нашите производи, ние може да ви обезбеди без жиг слика

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Готски
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
жените вест
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
боја:
Црна
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Материјал:
95%памук,5%spandex
Декорација:
Патент
број:
WT008
Свеж

Избор на клиенти