.

.

New
Нови Висока Еластичност Лето Dragon Ball Z Аниме Чичок Резервоарот Врвот О Вратот Мажи без Ракави Mens 3D Испечатени Смешно Цртан филм Резервоарот на Врвот

Нови Висока Еластичност Лето Dragon Ball Z Аниме Чичок Резервоарот Врвот О Вратот Мажи без Ракави Mens 3D Испечатени Смешно Цртан

DEN 483.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : 3 D Графички Печати Смешно Резервоарот на Врвот Материјал : Полиестер Ракав : без Ракави Деколте : Crewneck Пол : Унисекс За Мажи/Жени Достапни Големини : M/L/XL/XXL/XXXL

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
BX009
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Г-Дин BaoLong&Пропушти.ОДИ
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Големина:
M/L/XL/XXL/XXXL
Свеж

Избор на клиенти