.

.

New
Смешни Растенија VS Зомби PVZ ЗОМБИ Игра Шема Дами Девојка е О-Вратот Резервоарот Врвот Лето Блузи Жените Памук Streetwear Големина S-XXL

Смешни Растенија VS Зомби PVZ ЗОМБИ Игра Шема Дами Девојка е О-Вратот Резервоарот Врвот Лето Блузи Жените Памук Streetwear Големина

DEN 480.00
DEN 599.52

Стока
Достапно.


*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Ние w лошо не бродот во Кина, Хонг Конг, Филипините, Afric а, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
* Ако објектот е дефектен, правни основи е да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра qu ality, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се повторно sponsible за поштенски трошоци за враќање на предмети. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.3937 инчен) , pls се споредат детали големина со твое пред да се купи]
Повеќе Детали
* Ние го прифаќаме Alipay.
Добредојдовте S раскина i Dzn !
*Материјал : Ly cr на Cott о n
*Ocassion : Casua l, Спорт, Забава
*Characteri stic : S oft, Comf о ртс ранливите, Easy-care
*Дизајн : Exclusi пет дизајн
*Функција : Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay
*Врат : O Ne ck
*Тежина : 200g да 260g
*Боја : Бела или Сива [Совети : бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на перка ал оној што r eceive]
*Големина : S/L/XX L [T ips : големината на табелата е само за референца , можеби прирачник за грешка при мерење на 1-3cm (1cm=0.

Детали

Големина:
S, L, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Ткаенина Тип:
Ткаени
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Број На Модел На:
MI-VestSG613
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Тема Шема:
Смешни Растенија VS Зомби PVZ ЗОМБИ Игра
боја:
Сива,бела,кафена,зелена
Сезоната:
Лето
Се применува за:
жените,дама,девојка
Тежина:
180g to 200g
Свеж

Избор на клиенти