.

.

New
2 парчиња/Лето многу Нови Плус Големина на Резервоар Врвот Мажите Најлон Памук Тенок Чиста Боја Вест Човек XL крупните Singlet маица без ракави

2 парчиња/Лето многу Нови Плус Големина на Резервоар Врвот Мажите Најлон Памук Тенок Чиста Боја Вест Човек XL крупните Singlet

DEN 665.00
DEN 738.72

Стока
Достапно.


добредојдовте во мојата продавница за промет на Големо и промет на мало со
Ние со добра услуга и висок квалитет на производот Да се задоволат потребите на купувачите. Поддршка Aliexpress Зачувам
Превозот И Осигурување
Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по расчисти исплата,
објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат.
Боја : Црна ,Железо сива , Бела , Темно сина . модел фото за референца,pls се види вистинската боја на откажам облека, фотографија.
Плаќање
Ние прифаќаме Money bookers, кредитни картички, банкарски трансфер и western union.
Големина : L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL .ви благодариме
Ви благодариме за вашето разбирање . Квалитетот на производот апсолутно гаранција .Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Политика За Наплата
*Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена.
Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да нарачате.
DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат . Тука, во мојот шопинг гаранција сте задоволни. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
L-6XL
Свеж

Избор на клиенти