.

.

New
Лето Стил Мода Врати Крстот Секси Сечење на Врвот Исече Feminino Blusa Жените Резервоарот Врвот Camisole Вест Жените Блуза

Лето Стил Мода Врати Крстот Секси Сечење на Врвот Исече Feminino Blusa Жените Резервоарот Врвот Camisole Вест Жените Блуза

DEN 297.00
DEN 417.60

Стока
Достапно.


биста : 72-120cm
половината : 62-115cm
должина : околу 54cm

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
блузи 023
Бренд Име:
minhui
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Свеж

Избор на клиенти