.

.

New
Палка на Моторот Времето Покрие Завртка Приклучок За DRZ DRZ400 DRZ400S DRZ400SM 00-15

Палка на Моторот Времето Покрие Завртка Приклучок За DRZ DRZ400 DRZ400S DRZ400SM 00-15

DEN 584.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Одговара : д-р-Z400 R/S/СМ 00-15
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Состојба : 100% Сосема Нов, неискористените Бои : златен Како Слики Материјал : CNC 6061-T6 Алуминиум Лесно да се Инсталира Цена е за 2 парче Мотор Приклучете се Продаваат со Логото Инсталација Настава Не се Вклучени Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.
Alipay е Prefered.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Име На Модел:
LS-4
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1.9cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
2.9inch
Материјал Тип:
Алуминиум
боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти