.

.

New
Палка на Моторот Времето Покрие Приклучок За CRF150R CRF250R CRF450R CRF450X XR250 Baja Motard XR400 Motard TRX400EX TRX450R TRX450ER

Палка на Моторот Времето Покрие Приклучок За CRF150R CRF250R CRF450R CRF450X XR250 Baja Motard XR400 Motard TRX400EX TRX450R

DEN 326.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.


Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Alipay е Prefered.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Име На Модел:
LS-4
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
1.9cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
2.9inch
Материјал Тип:
Алуминиум
боја:
Црвена
Свеж

Избор на клиенти