.

.

New
10pcs SMD 5070 активни кристално осцилатор OSC 32.768 MHZ 32.768 М 7050 5*7 5V 25PPM

10pcs SMD 5070 активни кристално осцилатор OSC 32.768 MHZ 32.768 М 7050 5*7 5V 25PPM

DEN 189.60

Стока
Достапно.


JYSP75 S4-32.768-CC54 C0 Desciption Дел НЕ. JYSP75 S4-32.768-CC54 C0 Пакет 4 P 7050 Опис Осцилатор 32.768 MHZ 5 V ±25 PPM 4 P 7050 Серија JYSP75 S4 Фреквенција 32.768 MHZ Напон 5 Фреквенција Стабилност ±25 PPM Температурата на работа Заѕвони -20~+70° Излез Тип на CMOS Температура на Чување Спектар - 40 ~ + 85° Оперативен Режим Основните Напон Vol ( Max. ) / Voh ( Min. ) 90%Vdd мин./10%Vdd max Пораст ( Tr ) / Падне ( Тф ) Време 8 ns Max Тип Напонски Регулатор на Тековната Понуда симетрич-ност 40 ~ 60 % Стандарден Start-up Време 10 ms Max. Стареењето ( при 25 ° ) 3ppm/година Max. Продавницата за веб-Сајт Datasheet Ако ви требаат повеќе информации/Datasheet , ве Молиме контактирајте со нас.

Детали

Број На Модел На:
32.768 MHZ 5070
Бренд Име:
HUABAN
Свеж

Избор на клиенти