.

.

New
AIKS временско реле реле ST3PA-Б 3А 250V 10-ти оперативен напон 220VAC JSZ3 со став

AIKS временско реле реле ST3PA-Б 3А 250V 10-ти оперативен напон 220VAC JSZ3 со став

DEN 806.40

Стока
Достапно.

се разбира. Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди. ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав .Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас. ве молиме оставете масажа со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback. Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!! сакате да имате среќен шопинг!
.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас . Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас.
ако ви треба друг параметар ве молиме контактирајте со нас и покажи ми вашите предмети фото параметар, така што може да се потврди побрзо
Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.

Детали

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ST3PA-Б 3А 10-ти 250V
Големина:
Miniature
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти