.

.

New
1pcs 12VDC/24VDC/24VAC/110VAC/220VAC 24V H3Y-4 Моќ На Време на Одложување Реле Timer0.5~10Min 4PDT 14Pin&Грло 3А

1pcs 12VDC/24VDC/24VAC/110VAC/220VAC 24V H3Y-4 Моќ На Време на Одложување Реле Timer0.5~10Min 4PDT 14Pin&Грло 3А

DEN 314.40

Стока
Достапно.


12 VDC 24 VDC 24 VAC 110 VAC 220 VAC H3 Y-4 Моќ На Време на Одложување Реле Timer0.5~10 Min 4 PDT 14 Pin&Грло
Кога ќе изберете "24 VDC или 24 VAC",ве молиме оставете белешка и порака за ЕДНОНАСОЧНА или НАИЗМЕНИЧНА што точно треба!!!!!
Количина : 1pcs Објектот за Време на Одложување Реле, Тајмер H3 Y-4-10 Min, 12 VDC/24 VDC/24 VAC/110 VAC/220 VAC, 0.5 Мин~10 Min, На Задоцнување, 4 PDT, 14 Pins Контакт Форма 4 PDT Иглички 14 Dielectric Сила 2000 V 50/60 Hz Мин(Не вклучуваат DC12 V) помеѓу тековната-сметководствена и изложени нетековни-вршење на метални делови и помеѓу контакт и контрола коло Dielectric Сила 1500 V 50/60 Hz Мин(Не вклучуваат DC12 V) меѓу контрола на излезни терминали и оперативни коло Dielectric Сила 1000 V 50/60 Hz Мин меѓу контакти Функција На Задоцнување на Контакт Amp Оценка (Resistive) 3А Серпентина Volts 12 VDC/24 VDC/24 VAC/110 VAC/220 VAC Оценет Временски Опсег 0.5 Мин ~ 10 Min. Монтажа Површина/Din-Песна за Монтирање(со приклучок) Исти Реле Штекер PYF14 A, PYF14 A-E, PYF14 A-N, SYF14 A

Детали

Големина:
12VDC, 24VDC or 24VAC, 110VAC, 220VAC
Теорија:
Временско Реле
Број На Модел На:
H3Y-4
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
12VDC/24VDC/24VAC/110VAC/220VAC
Заштита На Функција:
како опис
Свеж

Избор на клиенти