.

.

New
10PCS MY2P HH52P MY2NJ реле 220V AC серпентина висок квалитет општа намена DPDT микро мини реле Бесплатен превозот

10PCS MY2P HH52P MY2NJ реле 220V AC серпентина висок квалитет општа намена DPDT микро мини реле Бесплатен превозот

DEN 720.00

Стока
Достапно.

net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Благодарам многу за вашето време. MY2 NJ
Акција Тип DPDT
Серпентина Напон 220 VAC
Контактирајте Со Капацитет
5 A, 240 VAC
5 A, 28 VDC
Pin Количество 8
Монтажа Железнички Тип 35mm DIN Железнички
Вкупната Големина(Прибл.
Ако ви требаат повеќе квантитет, или било што друго од Кина , ве Молиме контактирајте ме слободно. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.

Детали

Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
MY2NJ
Свеж

Избор на клиенти