.

.

New
IC нови оригинални V03150A-X007T V03150A-X007 V03150A V03150 DIP8 VISHAY

IC нови оригинални V03150A-X007T V03150A-X007 V03150A V03150 DIP8 VISHAY

DEN 2952.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
IC нови оригинални V03150 A-X007 T V03150 A-X007 V03150 A V03150 DIP8 VISHAY

Детали

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Свеж

Избор на клиенти