.

.

New
нови%100 A1244 2SA1244

нови%100 A1244 2SA1244

DEN 474.00
DEN 777.60

Стока
Достапно.


Детали

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Свеж

Избор на клиенти