.

.

New
DC да AC Цврста Состојба Реле РБС 100A 3-32V DC до 75-480V AC H3100ZD

DC да AC Цврста Состојба Реле РБС 100A 3-32V DC до 75-480V AC H3100ZD

DEN 1029.60

Стока
Достапно.

Име На Производ Цврста Состојба Реле Модел Бр. H3100 ZD Контрола Метод на AC DC Струја 100 A Влезен Напон 3-32 VDC Оптоварување Напон 75-480 VAC Реле Димензии (Прибл.) 9.3 x x 2.5 3.8 cm / 3.7" x 0.98" x 1.5" (L*W*H ) Жица Должина од 26.8 cm / 10.6" Материјал Метал, Пластика Главната Боја Црна, Црвена, Сребрена на Ѕвонење
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА БЕЛЕШКИ ЗА НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Детали

Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Свеж

Избор на клиенти