.

.

New
промет на големо со 10pcs/многу 60.13.8.230.0040 10A 11feet реле

промет на големо со 10pcs/многу 60.13.8.230.0040 10A 11feet реле

DEN 6960.00

Стока
Достапно.


промет на големо со 10pcs/многу 60.13.8.230.0040 10 A 11feet реле

Детали

Број На Модел На:
60.13.8.230.0040
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
230v
Свеж

Избор на клиенти