.

.

New
Бесплатен Превозот 5PCS 2N3053 ДА-39 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Бесплатен Превозот 5PCS 2N3053 ДА-39 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 166.00
DEN 186.24

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Број На Модел На:
2N3053
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти