.

.

New
нови оригинални NJU39610D2 NJU39610 DIP22 Бесплатен Превозот

нови оригинални NJU39610D2 NJU39610 DIP22 Бесплатен Превозот

DEN 939.00
DEN 1145.28

Стока
Достапно.


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Datasheets NJU39610 D2 Производ Фотографии nju39610d2# Стандарден Пакет 20 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC - Моторни и Фан Контролори, Возачи Серија - Пакување Цевка Мотор Тип - Stepper Биполарно Мотор Тип - AC, DC Бранеа DC Функција Контролер - Commutation, Насока Менаџмент Излез Конфигурација Пред Возачот Интерфејс Паралелни Апликации за Општа Намена и Тековната Излез - Напон - Снабдување 4.75 V ~ 5.25 V Напон - Load - Оперативен Температура -20°C ~ 85°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 22-НАТОПИ (0.400", 10.16 mm) Снабдувач Уред Пакет 22-НАТОПИ Динамичен Каталог Контролори Други Имиња NJU#39610 D2
NJU#39610 D2-ND
NJU39610 D2#
NJU39610 D2#-ND

Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти