.

.

New
100pcs/Многу IRFP2907PBF IRFP2907 FP2907 ДА-247 11+ IC Бесплатен Превозот

100pcs/Многу IRFP2907PBF IRFP2907 FP2907 ДА-247 11+ IC Бесплатен Превозот

DEN 3448.00
DEN 4204.80

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница 1 : Сите налози обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиете прочистени 2 : . Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на 5 : Предмети се испраќаат од кина, Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена, исто Така, можете да го испратите стока од Кина. не се проширува во сите производи, кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се купувачот 's одговорност 3 : . истите да се изречни или Кина EMS, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.

Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти