.

.

New
5PCS TPS51212 S51212 51212

5PCS TPS51212 S51212 51212

DEN 213.00
DEN 259.20

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти