.

.

New
Бесплатен превозот 2pieces / многу OZ8681L 8681L Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 2pieces / многу OZ8681L 8681L Најдобар квалитет

DEN 2362.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.

Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на 5 : Предмети се испраќаат од кина, Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена, исто Така, можете да го испратите стока од Кина. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување 4 : . истите да се изречни или Кина EMS, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. објектот не е пристигна 6 : Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-пошта Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање ви Благодариме.

Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти