.

.

New
IC нови оригинални STA509A STA509 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални STA509A STA509 Бесплатен Превозот

DEN 751.00
DEN 915.84

Стока
Достапно.


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални STA509 A STA509 ZIP10 Бесплатен Превозот

Детали

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти