.

.

New
IC нови оригинални 30521 NEW - FREESHIPPING

IC нови оригинални 30521 NEW - FREESHIPPING

DEN 1984.00
DEN 2419.20

Стока
Достапно.


Детали

Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Број На Модел На:
30521
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Свеж

Избор на клиенти